2019./20. mācību gads

2020.gada 12.,13. februārī Ulbrokas Mūzikas un māksla skolā norisinājās Valsts konkursa fināls  akordeona spēlē .No Talsu Mūzikas skolas finālā piedalījās 5 audzēkņi- Maija Rodionova(3.), Valters Ernstsons(4.), Kārlis Šķiliņš(4.),Aivars Topecs(5.)  un Reinis Lepa(7.). Vislabāk veicās Maijai Rodionovai, kura ieguva 3. vietu.

Mūsu bērni ir mūsu lepnums, tāpat kā viņu ģimenes un skolotāji. Mēs lepojamies ar katru solīti augšup, ko izdodas spert, pateicoties milzīgam darbam, pacietībai, mīlestībai uz mūziku, un, galvenokārt, vecāku spējām un skolotāju profesionalitātei mērķtiecīgi un jēgpilni organizēt laiku bērnu vispusīgai izaugsmei.
Rūtai Zaurei 1.vieta, Annai Gabrielai Smeltei 1.vieta, Mariai Fridrih 2.vieta, Sofijai Fridrih 2.vieta Kurzemes reģiona Mūzikas skolu pianistu konkursā “No prelūdijas līdz…”
Skolotāji Dace Zaure, Maija Lagzdiņa un Gita Amoliņa.

Mūsu Niks Vāgentrocs, iespējams, ir visnosvērtākais un noslēpumainākais skolas audzēknis. Pašpārliecināts un šķietami nesatricināms. Tāds arī viņa sniegums XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursā, kas novērtēts ar Diplomu. Skolotājs Raitis Rērihs. Koncertmeistare Ilze Vaice.

“Sava ceļa gājējs”
Mūsu Reinis Lozbers ir dzimis mūzikai. Talantīgs, apveltīts ar milzu darba spējām un spēcīgu gribu. Reiņa trompetes spēli raksturo puicisks rotaļīgums un nobrieduša vīra pamatīgums. Ja Reinis kam pieķeras, dara to līdz saknei, izpētot, analizējot un atrodot savu piegājienu.
2.vieta XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu
un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursā. Skolotājs Artis Balmanis. Koncertmeistare Dace Zaure. Paldies arī koncertmeistarei Ilzei Vaicei par atbalstu.

“Būt pašai!”
Mūsu Viktoriju Tīnu Kristovsku raksturo ne tikai rūpīgums, skaistums un muzikalitāte, bet arī spēja “Būt pašai” vissarežģītākajos apstākļos – konkursā – , kur visu dalībnieku snieguma mikronianses tiek salīdzinātas savstarpēji un pēc noteiktām vadlīnijām.
3.vieta XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu
un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursā, spēlējot pikolo flautu.
Skolotāja Lineta Mūrniece. Koncertmeistare Valentīna Andronova.

Neizsakāms prieks un lepnums par mūsu akordeonistiem un viņu skolotāju Agritu Priednieci! Valsts konkursa II kārtā diplomēti un izvirzīti uz III kārtu pieci no sešiem Talsu Mūzikas skolas dalībniekiem: Maija Rodionova (2.vieta), Valters Ersnstsons (2.vieta), Reinis Markuss Lepa (2.vieta), Kārlis Šķiliņš (3.vieta), Aivars Topecs (3.vieta).

Jau 5. gadu Talsu Mūzikas skolas pedagoģes Maijas Lagzdiņas audzēkne Rūta Zaure decembra sākumā mēroja tālo ceļu uz Koknesi un piedalījās Starptautiskajā Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā, iegūstot godalgotas vietas. Arī šogad, 7.decembrī Rūta šajā konkursā kā soliste ieguva 3.vietu un pirmo reizi kopā ar Mariu Fridrih piedalījās vēl duetu kategorijā, iegūstot 1.vietu ar visaugstāko – 25 punktu novērtējumu. Kā īpašu balvu – bezmaksas sertifikātu dalībai 4.Starptautiskajam M.K.Oginska konkursam Lietuvā, ikgadēja konkursa žūrijas pārstāve, Klaipēdas Juozu Karosu Mūzikas skolas pianiste un pedagoģe Vaiva Purlyte pasniedza 2 konkursa dalībniekiem, un viens no tiem tika Rūtai. Apsveicam!