2019./20.

Jau 5. gadu Talsu Mūzikas skolas pedagoģes Maijas Lagzdiņas audzēkne Rūta Zaure decembra sākumā mēroja tālo ceļu uz Koknesi un piedalījās Starptautiskajā Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā, iegūstot godalgotas vietas. Arī šogad, 7.decembrī Rūta šajā konkursā kā soliste ieguva 3.vietu un pirmo reizi kopā ar Mariu Fridrih piedalījās vēl duetu kategorijā, iegūstot 1.vietu ar visaugstāko – 25 punktu novērtējumu. Kā īpašu balvu – bezmaksas sertifikātu dalībai 4.Starptautiskajam M.K.Oginska konkursam Lietuvā, ikgadēja konkursa žūrijas pārstāve, Klaipēdas Juozu Karosu Mūzikas skolas pianiste un pedagoģe Vaiva Purlyte pasniedza 2 konkursa dalībniekiem, un viens no tiem tika Rūtai. Apsveicam!