2019./20.

Pavasaris mūsu skolā iesācies ar koncertu.

Š.g. 9.martā Talsu tautas namā Talsu Mūzikas skolas 1.-2.vispārējo klavieru un 1.kora klases audzēkņi, skatītāji –klausītāji caur komponistu radīto mūziku satikās laikā un telpā. Ar lielu aizrautību mēs tikām ievesti daudzveidīgajā mūzikas pasaulē.

Koncerts “Spēlēsim klavieres” notika otro gadu un otro gadu to vadīja jaukā un atsaucīgā 7.kora klases audzēkne Luīze Aleksandra Bērziņa. Piedalījās 31 audzēknis. Šogad mazie censoņi savu klavierspēles prasmi demonstrēja uz koncertflīģeļa un kā teica kāds skolnieks “tas lielais melnais flīģelis nemaz nav tik briesmīgs!”

Paldies skolotājiem par uzmundrinājumiem un vecākiem par siltiem aplausiem, kas neļāva apjukt jaunajiem mūziķiem.

Talsu Mūzikas skolas flautu ansamblis (Viktorija Tīna Kristovska, Nikola Pecenčuka un skolotāja Lineta Mūrniece) mākslinieces Kristīnes Rublovskas izstādes “Klātbūtnes mēģinājumi” atklāšanā kinoteātrī “Auseklis”.
Sievišķīgs juteklisms, kaisle un dzīves skaudrums. Dabas mežonīgums, instinktīvais un skaistais.
Tās ir tikai dažas sajūtas no šodienas tur, kur satikās māksla, mūzika un dzīve.

Talsu, Sabiles un Valdemārpils Mūzikas skolu audzēkņi 24.janvāra vakarā satikās Virbu Kultūras namā, lai paši muzicētu un lai priecātos par kolēģu sniegumu. Paldies mūsu dalībniekiem Ksenijai Puriņai, Karlīnai Boterei, Reinim Reinfeldam, Jānim Dzelzkalējam, Grietai Tālbergai, Ernestam Grišānam, Elīzai Rožkalnei, Elīnai Kūpelei, Karīnai Ozolai, Karlīnai Šūpulniecei, kā arī īpašs paldies mazo un vairs ne tik mazo mūziķu ģimenēm un koncertmeistarei Gunitai Pauliņai!

2020.gada 15.janvārī Kuldīgas Mūzikas skolā notika Ventspils reģiona Mūzikas skolu 8.klavieru klašu audzēkņu koncerts “Mans mīļākais skaņdarbs mūzikas skolu beidzot”, kurā piedalījās Kuldīgas, Piltenes, Dundagas, Rojas, Talsu un Ventspils mūzikas skolas topošie absolventi. No Talsu Mūzikas skolas puses koncertā muzicēja Estere Tirzmale, Kate Elza Freimane, Beāte Balode un Edvards Daniels Volfs. Audzēkņus sagatavoja pedagoģes M.Lagzdiņa, I.Vaice, D.Zaure un V.Andronova.

2019.gada 14.decembrī Pastendes kultūras namā izskanēja 9. Labdarības koncerts “Dots devējam atdodas”. Šo akciju organizē Pastendes jauniešu klubs “Kontakts”, lai Ziemassvētku vecītim palīdzētu piepildīt maisu ar dāvanām.

Katru gadu jaunieši pieaicina savus draugus un starp draugiem esam arī mēs, Talsu Mūzikas skola. Šogad piedalījās Katrīna Jaunskalže-Guda, Reinis Reinfelds, Estere Vanaga, Marks Karlsbergs un Matiass Alksnis. Audzēkņus sagatavoja pedagogi: Lineta Mūrniece, Valentīna Andronova un Artis Balmanis.

VI Kurzemes reģiona Mūzikas skolu klavierspēles festivāls