2019./20.

“Sava ceļa gājējs”
Mūsu Reinis Lozbers ir dzimis mūzikai. Talantīgs, apveltīts ar milzu darba spējām un spēcīgu gribu. Reiņa trompetes spēli raksturo puicisks rotaļīgums un nobrieduša vīra pamatīgums. Ja Reinis kam pieķeras, dara to līdz saknei, izpētot, analizējot un atrodot savu piegājienu.
2.vieta XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu
un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursā. Skolotājs Artis Balmanis. Koncertmeistare Dace Zaure. Paldies arī koncertmeistarei Ilzei Vaicei par atbalstu.

Talsu, Sabiles un Valdemārpils Mūzikas skolu audzēkņi 24.janvāra vakarā satikās Virbu Kultūras namā, lai paši muzicētu un lai priecātos par kolēģu sniegumu. Paldies mūsu dalībniekiem Ksenijai Puriņai, Karlīnai Boterei, Reinim Reinfeldam, Jānim Dzelzkalējam, Grietai Tālbergai, Ernestam Grišānam, Elīzai Rožkalnei, Elīnai Kūpelei, Karīnai Ozolai, Karlīnai Šūpulniecei, kā arī īpašs paldies mazo un vairs ne tik mazo mūziķu ģimenēm un koncertmeistarei Gunitai Pauliņai!

2020.gada 15.janvārī Kuldīgas Mūzikas skolā notika Ventspils reģiona Mūzikas skolu 8.klavieru klašu audzēkņu koncerts “Mans mīļākais skaņdarbs mūzikas skolu beidzot”, kurā piedalījās Kuldīgas, Piltenes, Dundagas, Rojas, Talsu un Ventspils mūzikas skolas topošie absolventi. No Talsu Mūzikas skolas puses koncertā muzicēja Estere Tirzmale, Kate Elza Freimane, Beāte Balode un Edvards Daniels Volfs. Audzēkņus sagatavoja pedagoģes M.Lagzdiņa, I.Vaice, D.Zaure un V.Andronova.

2019.gada 14.decembrī Pastendes kultūras namā izskanēja 9. Labdarības koncerts “Dots devējam atdodas”. Šo akciju organizē Pastendes jauniešu klubs “Kontakts”, lai Ziemassvētku vecītim palīdzētu piepildīt maisu ar dāvanām.

Katru gadu jaunieši pieaicina savus draugus un starp draugiem esam arī mēs, Talsu Mūzikas skola. Šogad piedalījās Katrīna Jaunskalže-Guda, Reinis Reinfelds, Estere Vanaga, Marks Karlsbergs un Matiass Alksnis. Audzēkņus sagatavoja pedagogi: Lineta Mūrniece, Valentīna Andronova un Artis Balmanis.

Jau 5. gadu Talsu Mūzikas skolas pedagoģes Maijas Lagzdiņas audzēkne Rūta Zaure decembra sākumā mēroja tālo ceļu uz Koknesi un piedalījās Starptautiskajā Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā, iegūstot godalgotas vietas. Arī šogad, 7.decembrī Rūta šajā konkursā kā soliste ieguva 3.vietu un pirmo reizi kopā ar Mariu Fridrih piedalījās vēl duetu kategorijā, iegūstot 1.vietu ar visaugstāko – 25 punktu novērtējumu. Kā īpašu balvu – bezmaksas sertifikātu dalībai 4.Starptautiskajam M.K.Oginska konkursam Lietuvā, ikgadēja konkursa žūrijas pārstāve, Klaipēdas Juozu Karosu Mūzikas skolas pianiste un pedagoģe Vaiva Purlyte pasniedza 2 konkursa dalībniekiem, un viens no tiem tika Rūtai. Apsveicam!